czwartek, 21 stycznia 2016

LITOZIN FORTE - kampania streetcom


W zeszłym tygodniu moja mama rozpoczęła udział w kampanii suplementu diety LITOZIN FORTE. Przewodnim tematem kampanii jest LITOZIN - TY DECYDUJESZ, NIE TWOJE STAWY.

Dolegliwości stawowe mogą w znaczny sposób ograniczyć codzienne czynności i sprawić, że aktywność nie będzie już taka sama jak wcześniej. Z wiekiem coraz częściej pojawiają się problemy ze stawami, co przejawia się w ograniczeniu ich ruchowości  czy też w skrzypieniu kolan.

Rozwiązaniem tych dolegliwości ma być właśnie wspomagany ćwiczeniami i rehabilitacją suplement diety LITOZIN FORTE. I ten właśnie suplement diety ma okazję przetestować moja mama, która od kilku lat zmaga się z dolegliwościami i zwyrodnieniami stawów kolanowych. Kampania ta okazała się jakby zaplanowana stricte dla niej. Jako, że do tej pory zdążyła już przejść artroskopię jednego kolana i pomalutku zmaga się z coraz gorszą sytuacją drugiego od jakiegoś czasu poszukiwała środka, który wspomógłby jej walkę na tym polu. 

Tak wyglądała przebogata przesyłka z zapasem LITOZINU FORTE na 3-miesięczną kurację:
A teraz czas na najważniejsze informacje o suplemencie diety LITOZIN FORTE.W czym tkwi siła LITOZINU FORTE:Producenci zapewniają o jego potrójnym działaniu:

  1. LITOZIN – regeneruje - wit. C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i regeneruje chrząstkę stawową, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania
  2. LITOZIN – chroni - wit. C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów)
  3. LITOZIN – wspomaga elastyczność - dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy


Podsumowanie: Mija właśnie tydzień od kiedy moja mama zaczęła brać LITOZIN FORTE, i jak to sama mówi już czuje nadchodzący wiatr zmian. Oczywiście dla jednoznacznych efektów konieczne jest przeprowadzenie 3-miesięcznej kuracji, ale wygląda na to, że znajomość mojej mamy z LITOZINEM FORTE będzie znacznie dłuższa.
Pamiętajcie, że LITOZIN FORTE zalecany jest nie tylko osobom dojrzałym, ale także tym, które chcą utrzymać stawy w dobrej kondycji czy też tym, które aktywnie uprawiają sport.
Konkluzja jest prosta: TO WY DECYDUJECIE, A NIE WASZE STAWY
Zapraszam na stronę preparatu LITOZIN FORTE.  
Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i to nie tylko o suplemencie Litozin Forte, ale również o tym jak ćwicząc utrzymywać zdrowe i sprawne stawy, czy też jak wykonywać codzienne czynności, aby nie obciążać bolących partii ciała, a także odpowiedzi na nurtujące każdego rozpoczynającego przygodę z Litozinem pytania.

Na koniec warto także wspomnieć o wyróżnieniu jakim może poszczycić się LITOZIN FORTE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz