wtorek, 9 lutego 2016

ACTIVIA JOGURT NATURALNY I OWOCE - kampania streetcom

Dzięki współpracy Streetcom i firmy Danone miałam okazję brać udział w smakowitej i zarazem zdrowej kampanii nowych jogurtów ACTIVIA będących idealnym połączeniem jogurtu naturalnego i owoców.
I tak znalazłam się w świecie Activii, pozwalającym z przyjemnością zadbać o siebie i swoich bliskich.

Moja przygoda jako ambasadorki rozpoczęła się z chwilą otrzymania paczki wypełnionej po brzegi nowością firmy Danone.


Styropianowe termiczne opakowanie z wkładem chłodzącym, zawierało 32  (16 podwójnych opakowań) jogurty z czterema różnymi rodzajami owoców oraz równie ważne ulotki, dzięki którym obdarowane przeze mnie osoby mogły jeszcze wnikliwiej poznać walory nowej Activii.


Nowa Activia okazała się  idealnym jogurtem naturalnym spoczywającym na warstwie doskonałych owoców. I to właśnie dzięki różnorodności owoców w Activii każdy ma możliwość odnalezienia swojego idealnego połączenia i tym samym zadbania o zdrowe trawienie.
I tak do wyboru mamy: truskawkę, brzoskwinię, malinę i suszoną śliwkę.


Każdy 125-gramowy kubeczek jogurtu ACTVIA to ponad 80% naturalnego jogurtu bez cukru z wyjątkowymi bakteriami Actiregularis i odrobiną owoców. Dzięki temu Activia pozwala zadbać o zdrowe trawienie nie zapominając również o odrobinie szaleństwa.
Podsumowanie: Po dwóch tygodniach udziału w kampanii i uzyskanych opiniach mogę jednogłośnie stwierdzić, że Activia jogurt owocowy i owoce to przyjemne i zdrowe połączenie naturalnego, aksamitnego i delikatnego jogurtu naturalnego z pysznym owocem, który idealnie go dopełnia. W tym wydaniu Activia staje się zdrową, smaczną a zarazem sycącą przekąską. W moim domu już zagościła na stałe i z czystym sumieniem mogę ją polecić.Zapraszam na stronę Activii, gdzie oprócz wielu interesujących informacji znajdziecie również ogrom inspiracji  -> ACTIVIA


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz