czwartek, 24 marca 2016

THE NIGHT MANAGER - Nocny Recepcjonista - miniserialThe night manager czyli Nocny recepcjonista to serial, a właściwie miniserial, który ostatnio miałam okazję zobaczyć. Całe szczęście, że w moje łapki wpadły od razu wszystkie odcinki, a nie jest ich dużo bo tylko 6, za co chwała producentom, bo chyba nie mogłabym wytrzymać czekając na kolejne części.The Night Manager czyli Nocny recepcjonista opowiada historię Jonathan Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu. Pine poznaje kobietę imieniem Sophie, która daje mu informację o znanym handlarzu bronią z czarnego rynku – Richardzie Onslowie Roperze (Hugh Laurie), aby przekazał on je brytyjskim władzom. Ta zdrada Ropera doprowadza do śmierci Sophie, a to motywuje Pine’a do zostania szpiegiem wywiadu – ma dokonać infiltracji organizacji Ropera i jednocześnie chce pomścić śmierć Sophie.


Po obejrzeniu całego serialu mogę jednoznacznie stwierdzić, że wszystko w tym serialu przemawia za jego wyśmienitą jakością , począwszy od obsady, poprzez lokalizacje w których był kręcony i sposób w jaki to zrobiono, poprzez idealną czołówkę w stylu bondowskim.


Jeśli lubicie filmy szpiegowskie i sensacyjne z małym wątkiem miłosnym, to ten serial jest dla was.
Mam tylko nadzieję, że producenci nie wpadną na pomysł nakręcenia tak zwanego drugiego sezonu. Według mnie nie ma takiej potrzeby, gdyż serial stanowi zamkniętą całość i niech taki pozostanie.
Polecam, polecam, polecam. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz