sobota, 19 marca 2016

ROYAL CANIN KITTEN INSTINCTIVE - kampania TestMeToo

Tym razem zostałam wybrana, a właściwie to moje koty zostały wybrane do testowania czegoś smakowitego i przeznaczonego wyłącznie dla moich małych czworonożnych przyjaciół. TestMeToo przygotowało kampanię przeznaczoną dla kociąt, której bohaterem była mokra karma Royal Canin Kitten Instinctive dedykowana kociakom do 12 miesiąca życia, ale odpowiednia również dla kotek w ciąży.

Paczka zawierała dwa pudełka z karmą mokrą Royal Canin Kitten Instinctive, a w każdym z nich znajdowało się po 6 saszetek. Każda saszetka Royal Canin Kitten Instictive wypełniona była niewielkimi, miękkimi kawałkami mięska w sosie.

A teraz nieco informacji na temat składu i wartości odżywczych Royal Canin Kitten Instinctive ze strony royalcanin.pl

Zgodnie z założeniami producenta Royal Canin Kitten Instictive ma sprzyjać rozwojowi naturalnych mechanizmów obronnych organizmu kocięcia, dzięki zawartemu w karmie kompleksowi opatentowanych współdziałających przeciwutleniaczy (wit. E, C, luteina, tauryna) oraz dodatkowi prebiotyków zwiększających poziom przeciwciał w siarze


Podsumowanie
Ja mogę wyrazić opinię bazując wyłącznie na zmysłach węchu i wzroku. Co do opakowania, to saszetki okazały się bardzo poręczne. Po otwarciu z wnętrza wydobywa się ładny zapach. Sama karma wygląda bardzo dobrze, kawałki mięsa mają odpowiednią dla kociaków wielkość. Może troszkę za mało w nich sosu/galaretki.

Kociaki były zachwycone. Nie miały problemu z zainteresowaniem się nową karmą, co świadczy o tym, że zapach i smak karmy Royal Canin Kitten Instinctive  okazał się dla nich atrakcyjny. Po paru dniach mogę z zadowoleniem stwierdzić, że koty chętnie pałaszują Royal Canin Kitten Instinctive, są zadowolone i pełne energii.Patrząc na zadowolenie moich kociaków  z pełnym przekonaniem przyznaję znak jakości karmie Royal Canin Kitten Instinctive
Na koniec jak zawsze zachęcam do odwiedzenia strony Royal Canin -> http://royalcanin.pl
Znajdziecie tam wiele informacji o karmach i nie tylko dla swoich czworonożnych przyjaciół – zarówno kotów, jak i psów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz