poniedziałek, 27 czerwca 2016

Wakacyjne łupy - Grecja - Naturalny Peeling do Ciała Luxurious

Wyjeżdżając na wakacje często przywozimy jakieś pamiątki. Ja podczas moich wyjazdów, szczególnie zagranicznych, staram się znaleźć coś kosmetycznego, co jest produkowane wyłącznie w danym kraju. Poniżej przedstawię Wam moją ostatnią zdobycz z pobytu w Grecji, a mianowicie peeling do ciała produkowany przez grecką firmę Intermed S.A.

Jak sami widzicie (albo i nie ;-)) jest on już prawie w całości zużyty, ale niemniej jednak warto o nim wspomnieć, bo może któraś z Was będzie miała okazję się z nim spotkać, a może wypróbować jakiś inny produkt tej firmy.


Na wstępie kilka słów o samej firmie Intermed S.A. Założona została przez greckiego farmaceutę Kleona Tsetisa i początkowo miała skupiać się na nie farmaceutycznych naturalnych lekach wspomagających zdrowie. Z czasem jednak firma, dzięki swojemu natchnionemu założycielowi zaczęła odnosić sukcesy wprowadzając innowacyjne dermokosmetyki, parafarmaceutyki oraz produkty farmaceutyczne i tworząc takie marki jak: Unisept, Chlorhexil Eva, Reval itd znajdujące uznanie nie tylko na rynku greckim, ale także międzynarodowym.


W ofercie firmy znajdziecie wiele kosmetyków, ja spotkałam się niestety tylko z tym peelingiem. Jest to peeling produkowany właśnie przez firmę Intermed S.A. i sygnowany serią Luxurious. Mamy tutaj, jak na opakowaniu zapewnia producent, do czynienia z naturalnym peelingiem do ciała, a całość reklamowana jest hasłem "Bezcenne odmłodzenie".

 Peeling występuje w 5 zapachach: 
- cukier puder: rewitalizacja i energia
- różowa orchidea: harmonia i ożywienie
- wanilia z Madagaskaru: wyciszenie i zmysłowość
- czekolada mleczna: równowaga i odpuszczenie
- imbir i ylang ylang: dobre samopoczucie i czujność.

Osobiście testowałam dwa z nich cukier puder i czekolada mleczna, ale skupię się tylko na tym pierwszym, gdyż drugi został już dawno przeze mnie zutylizowany i nie mogę go Wam bliżej na zdjęciach zaprezentować. Mogę Was jednak już na początku zapewnić, że różnią się one wyłącznie zapachem i przez to również kolorem dopasowanym do zapachu. Jego główne właściwości są identyczne bez względu na zapach.


A więc skupiając się na Naturalnym Peelingu do Ciała Luxurious - Cukier Puder - Intermed S.A.

Opis producenta:
Naturalny złuszczający peeling do ciała z serii Luxuorius jest najlepszym przyjacielem skóry. Ze względu na swoje penetrujące działanie stymuluje i regeneruje skórę od wewnątrz, usuwa martwe komórki naskórka i rekonstruuje tkankę skóry. Jego unikalna formuła ekstraktów ziołowych i witamin jest wpierana silnym działaniem złuszczającym migdałów i trukwy, dając skórze niezrównany blask i dobre samopoczucie.
Peeling - cukier puder - przewrotny i krystaliczny zapach z wyciągu trzciny cukrowej. Jego właściwości tonujące wyzwolą ożywczą energię ze słodkich mikrokryształków, zapewniając orzeźwiającą aurę odświeżenia.

Skład:Podsumowanie:
Opakowanie - plastikowe, pojemność 250 ml.
Zapach - bardzo przyjemny, jednocześnie słodki, ale zarazem odświeżający i nie wywołujący mdłości swoją słodyczą
Konsystencja - lekko wodnista z drobinkami peelingującymi.


Skuteczność - peeling z serii raczej tych delikatnych, natomiast idealnie złuszcza skórę jeżeli nie potrzebujecie bardzo mocnego działania.
Cena - ja zapłaciłam 5,79 euro, ale w internecie cena waha się od 4 - 6 euro

Ostatecznie podsumowując jest to bardzo przyjemny peeling. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, a jego dużą zaletą są przepiękne zapachy. Przyjemnie masuje ciało i pomimo tego, że należy do kategorii tych delikatniejszych peelingów dobrze wykonuje swoją robotę. Polecam :-) 

A Wy macie jakieś ciekawe zdobycze wakacyjne?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz