czwartek, 21 kwietnia 2016

PURINA ONE ADULT - kocia kampania od StreetcomWłaśnie zakończyła się kampania przygotowana przez Streetcom, której bohaterem była sucha karma dla kotów Purina One Adult.  Szczęśliwie dla moich kociaków udało mi się do niej zakwalifikować i dzięki temu wzbogacić jadłospis moich czworonożnych przyjaciół oraz podzielić się zdobytą wiedzą z innymi kociarzami z mojego bliższego lub dalszego otoczenia.Paczuszka przyszła niespodziewanie, jeszcze przed otwarciem przeze mnie maila o udziale w kampanii. Pudełeczko było przebogate, zawierało:
- 4 opakowania karmy Purina One Adult: dwa o smaku kurczaka i pełnych ziaren i dwa o smaku wołowiny i pełnych ziaren
- próbkę karmy Purina One Coat&Hairball
- miarki – pudełeczka – na karmę dla zaprzyjaźnionych kociarzy
- ulotki do rozdania.Purina One Adult przeznaczona jest dla kotów dorosłych i pozwala dostarczyć naszemu  czworonożnemu przyjacielowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych wzmacniających jego zdrowie.


Jak zapewnia producent:

Moje kociaki z chęcią sięgnęły po Purinę One Adult i nie było nawet konieczności zmieszania jej z karmą, którą do tej pory jadły. Są bardzo wybredne i skubią jedzenie wybierając tylko to co im smakuje i zostawiając w misce resztę na którą nie mają ochoty. Z Puriną One Adult nie miały problemu, aby spróbować czegoś nowego. Są zadowolone, pełne energii, a ich sierść z dnia na dzień staje się bardziej lśniąca. 

  

 Z chęcią z moimi kociakami podjęłam 3-tygodniowe wyzwanie z Purina One: 

Podsumowanie:
Po tych trzech tygodniach mogę jednoznacznie stwierdzić, że dzięki karmie Purina One Adult moje kociaki stały się zadowolonymi i pełnymi energii zwierzakami. Z dnia na dzień ich sierść staje się coraz bardziej puszysta i błyszcząca, a kociaki mogą cieszyć się zdrowiem i wyśmienitym trawieniem. Ja natomiast cieszę się, że moi czworonożni przyjaciele mają wreszcie pożywną i w 100% zbilansowaną oraz dostosowaną do ich potrzeb karmę.

Zachęcam do zajrzenia na stronę https://www.kociarze.pl/, gdzie znajdziecie szereg ciekawych informacji na temat żywienia kotów oraz pełną i wnikliwą informację o produktach Purina.

A na koniec zdjęcie zadowolonego konsumenta Purina One Adult, które dostałam od jeden z osób, które miały okazję testować otrzymaną ode mnie próbkę Purina One Adult. Ten kociak również podjął 3-tygodniowe wyzwanie i może ciszyć się ze wszystkich dobrodziejstw jakie daje Purina One Adult.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz